Miket beszél?
Navracsics halandzsázik egy szép nagyot. A Fidesz éppenhogy nem nézte le a polgárokat, hanem nekik sokat adott. S pont ebben hibázott: a kisembereket nézte le. Csak egy látványos példa: a behajtási cégek körüli helyzet. Tipikusan olyasmi, ami a polgárságot nem érinti, hiszen a polgárok nem szoktak elmaradni számláik fizetésével, ez sokkal jellemzőbben kisember-probléma. Viszont semmi se lett téve… Read More »

