Célja a centrizmus
A Magyar-kormányzat eddigi működéséből kilátható egy érdekes jelenség: a centrizmus vágya. Magukat így akarják pozícionálni, mint ahogy ez a Fidesz terve is volt minden időszakában, talán a legújabb időszakot leszámítva. Azaz mintha ők lennének a közép a baloldali szélsőség és a jobboldali szélsőség között. Ami most nagyon nehéz, mert tulajdonképpen semmilyen baloldal nincs a parlamentben, se ténylegesen, se… Read More »

