Alapvetően ez a túlhatalomról szól
Az Epstein-ügy kapcsán az az általános nézet, hogy ez az egész perverz alakok szórakozása. Ez aztán kiegészítve a pedofil váddal, ami pedig biztosan nem igaz, legalábbis az eddigi adatok szerint kiskorúak voltak a bulikon, de gyerekek nem. Szerintem az egész oka a túlhatalomból eredő üresség. Van az a mennyiségű pénz, melynek birtoklása már teljesen elferdíti az embert, ha… Read More »

