Kegyelem megint

By | 2026-05-25
Megosztás:

A téma korrekt megbeszélése:

04:20-tól

Elkésve nagyon, de megjött a fideszes holdudvarból az egész kegyelmi botrány helyes elemzése. Gyakorlatilag azt mondják el, amit én is. A tanulság a legfontosabb: nehéz helyzetben küzdeni kell, nem elmenekülni, mert utóbbi esetben a helyzet üldözőbe veszi a menekülőt.