Nem az első eset
Liberális szokás, hogy a hatalmi ágak szétválasztása csak akkor számít, ha nem ők vannak kormányon. Sulyok lemondatásának az első mintája 1994 és Bod Péter Ákos esete. Bod Péternek még 3 éve volt hátra a mandátumából mint MNB-elnöknek, de az 1994-es választásokon győztes MSZP-SZDSZ saját embert akart erre a posztra, így „felkérték” Bodot, hogy mondjon le, ami be is… Read More »

