Demokrácia helyett alapjog
Magyar Péter próbál óvatoskodni homokügyben, azaz népszavazást akar. Csak hát nem lehet ilyen könnyedén átverni a homoklobbit: Azaz ki kell venni a témát az eldöntendő ügyek köréből, mert itt „egyetlen helyes” döntés van csak. Hiszen azt se szavazás dönti el mennyi 2+2, nem? Amerikában is a bíróság vezette be a homokházasságot, nem szavazás. Ha ugyanis valami alapjog, akkor… Read More »

