Magyarország egynemzetiségű?

By | 2026-02-01
Megosztás:

Megint előjött a demagógia, hogy „mindenki magyar”.

Lázár előbb mondott egy ostoba mondatot, majd egy marhasággal kért bocsánatot:

Ezek szerint Magyarország a világ csodája, hogy az egyetlen ország ahol csak 1 nemzetiség él. De ha így van, akkor miért van pl. 13 kisebbség elismerve? Meg mi van az országba bevándoroltakkal, ők csodaszerűen magyarrá válnak az engedély megkapásakor?

Már írtam erről – íme -, ugyanazt tudom ismételni: a cigányok nem magyarok, hanem egy önálló nemzetiség, s ezen az nem változtat, hogy egyes cigányok kettős identitásúak.